Etkili Sürüş

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

     Kaç saat direksyon dersinin sizin için yeterli olabileceğini direksiyon hocanız ile ilk özel dersiniz sırasında beraber kararlaştırabilirsiniz. 

     Kurumumuzun özel donanımlı araçları ile yapılacak özel direksiyon dersi sırasında sizden hiçbir şekilde ek ücret (yakıt ücreti, öğretmen ücreti, yol ücreti vb.) talep edilmez.

Işıldar Sürücü Kursu Özel Direksiyon Dersi ...

Deneyimli Bay / Bayan Eğitimcilerimizle, Işıldar Sürücü Kursu olarak ehliyeti olan, ancak trafikte sürüş deneyimi elde etmek isteyenler için akan trafikte manuel / otomatik otomobil ve motosikletlerle özel direksiyon dersleri vermekteyiz.

Son Model Özel Donanımlı M.E.B. Onaylı Araçlar...

      Hangi araçta özel direksiyon dersi alacağınız güvenliğiniz, yeni araçlarda bulunan donanımlara alışmanız ve konforunuz açısından önemli olduğu kadar, ders alacağınız aracın resmi olarak ders verme yetkisinin bulunması da çok önemlidir.

     Direksiyon dersi alınan araçta çift fren çift debriyaj sisteminin bulunması ve aracın milli eğitim bakanlığından onaylı ve donanımının ruhsatına işli bulunması kanunen zorunludur. Kursumuzun tüm araçları milli eğitim bakanlığından çalışma izinli / onaylıdır.

M.E.B. Onaylı Sertifikalı Öğretmenler...

     Usta öğreticilerimizin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı, çalışma izinli ve onaylıdır. Bütün öğretmenlerimiz Sürücü Kursu'nda aktif olarak görev yapmakta, birer teorisyen olmanın yanı sıra üstün pratik tecrübeye sahiptirler.

10 10 192
© 2013 Işıldar Sürücü Kursu